Kabelky

Výber správnej kabelky

Kabelka by mala ladiť s celkovým výzorom majiteľky, mala by zvýrazniť prednosti a zakryť nedostatky. Ak zvolíte správny model, kabelka vám môže dokonca ubrať aj zopár kilogramov

Kladiete si otázku aká kabelka je pre vás vhodná? Nechcete nesprávnym výberom pokaziť váš celkový outfit? Rozmýšľate nad vhodným tvarom, veľkosťou, či farbou kabelky? 

Ak áno, poradím vám ako vybrať tu právnu dámsku kabelku.                     

Pre súmerné postavy najlepšie sedia kabelky siahajúce tesne nad pás. Takéto ženy by sa mali vyhýbať príliš malým ako aj príliš veľkým kabelkám. Pre štíhle a vysoké postavy sú vhodné prakticky všetky typy kabeliek. Na takýchto postavách budú vyzerať dobre kabelky XXL ako aj guľatá taška. Vhodné je však vyhýbať sa veľmi malým kabelkám, ktoré postavu opticky zväčšujú.

Pri výbere vašej novej kabelky berte na vedomie, že kabelka zvýrazní miesto, ktorého sa na tele dotýka. To znamená, ak je vašou problémovou partiou široký pás, vyhýbajte sa kabelkám siahajúcim po pás. Takýto typ kabeliek by vašu problémovú partiu ešte viac zvýraznil.

Tvar kabelky by mal byť s vašou postavou v protiklade, veľkosť by mala byť úmerná vašej výške. To znamená, čím ste menšie, tým menšiu kabelku volíme.