Šaty XXL

V minulosti nebolo veľmi jednoduché zohnať XXL spoločenské šaty. Mnoho žien bolo nútených nosiť na úkor svojich telesných proporcií nie veľmi pôsobivé šaty. Dnes je však situácia v ponuke spoločenských šiat úplne iná. Náš trh sa musel prispôsobovať aktuálnym trendom a ak si zákazníčka praje veľkosť spoločenských šiat XXL, tak ich aj dostane. Pri výbere XXL šiat je treba dodržať niekoľko zásad. Je dôležité zviditeľniť to čo má byť videné a zakryť nedostatky. Nedávajte na seba niekoľko vrstiev oblečenia v snahe zakryť vašu postavu. Voľné oblečenie vás urobí ešte väčšou, ako v skutočnosti ste. Nevyhýbajte sa farebným šatám s úmyslom, že v čiernych budete pôsobiť štíhlejšia.

Úprava spoločenských šiat

Úprava na mieru je pre spoločenské šaty charakteristická a nemala by byť podceňovaná. Úpravou aj tých najmenších detailov dokreslíte celkový dojem, o ktorý pri všetkých spoločenských podujatiach ide.

Nezabúdajte, či si už vyberiete spoločenské šaty lacnejších modelov z katalógov, či prepracované šaty plné detailov, ktoré boli vytvorené svetovými návrhármi, vždy by mali spĺňať svoj základný účel – musia zvýrazniť vašu krásu a upútať pozornosť okolia.